O nas

Kilka słow o firmie i historii jej powstania

Nasza historia

Firma istnieje od 1990 roku. Początkowo jako niewielka firma zajmowała się świadczeniem usług z dziedziny logistyki prowadzenia działalności gospodarczej. Od ponad 7 lat skoncentrowana jest na działalności z zakresu Techniki Klimatyzacyjnej i Wentylacyjnej. Specjalizuje się w realizacji kompleksowych inwestycji w tej dziedzinie.

Ostatnie dwa lata to bardzo dynamiczny rozwój firmy. Ścisła współpraca z biurami projektowymi oraz zatrudnienie specjalistów z zakresu montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych pozwoliła na realizację zamówień, których wartość jednostkowa przekraczała milion złotych.

Projektowanie

Projektowanie systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Doradztwo

Dobór właściwych urządzeń oraz komponentów stosownie do miejsca przeznaczenia

Serwis

Kompleksowa instalacja komponentów oraz ich serwis
Obecnie firma zatrudnia kilkunastu pracowników oraz na stałe współpracuje z wieloma firmami podwykonawczymi. Dzięki własnemu parkowi samochodowemu i maszynowemu może zaproponować najkrótsze terminy realizacji oraz atrakcyjne warunki cenowe.

PB KLIMA nie zapomina również o klientach indywidualnych. Rocznie montowane są setki małych jednostek klimatyzacyjnych zarówno w domach jak i pomieszczeniach biurowych.

Zapraszamy do współpracy.

Certyfikaty

Firma PB Klima oferuje usługi na najwyższym poziomie, dlatego możemy pochwalić się wieloma certyfikatami jako autoryzowani dystrybutorzy i punkty serwisowe

Referencje

Wiele firm wybrało nas jako sprawdzonego partnera w zakresie instalacji systemów wentylacyjnych: